Technická podpora mistra / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

FirmaElkamet s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda24 100 Kč až 29 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

o výroba plastových nádrží,
o formování plastových dílů pomocí ručního nářadí,
o příprava a očištění forem pro další výrobu,
o hrotování a úprava hotových dílů,
o kontrola před zabalením a expedicí,
o manipulace s výrobky.

Požadujeme:

o flexibilitu - ochotu pracovat na směny,
o dobrou fyzickou zdatnost,
o smysl pro zodpovědnost.

Nabízíme:

Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností.
Nástupní mzda až 24 100 Kč, po zkušební době až 29 000 Kč (hrubá mzda bez přesčasů)
Mezi benefity poskytované našim zaměstnancům patří:
roční odměny, výkonnostní prémie, stravenky (Edenred), dárky k významným jubileím (narozeniny, svatba, narození dítěte), motivační odměny za zlepšovací návrhy, bonus za odpracované přesčasy, bonusy za přítomnost, věrnostní prémie, bonus za doporučení nového zaměstnance, náborový příspěvek pro nové zaměstnance
Autobusová doprava zajištěna na trasách:
- Plzeň, Vejprnice, Tlučná, Nýřany, Myslinka
- Nečtiny, Manětín, Lité, Dolní a Horní Bělá, Loza, Nekmíř, Všeruby, Líšťany, Město Touškov, Kozolupy, Myslinka
- Stod, Chotěšov, Zbůch, Úherce, Myslinka

V případě dotazů a domluvení osobního pohovoru se obraťte na paní Jitku Bláhovou, tel. 377 194 158.
Svoje životopisy zasílejte na e-mailovou adresu [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Myslinka 57, 33023, Česko
mzda, plat (hrubý):24 100 Kč až 29 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Elkamet s.r.o., IČ: 27125149
počet volných pracovních míst:3
datum zveřejnění nabídky práce:22. 11. 2023
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jitka Bláhová, [email protected]
telefon:377 194 158

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Elkamet u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 24 100 Kč až 29 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Myslinka 57, 33023, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno kontaktní telefonní číslo. Firmě můžete tedy odpovědět pouze telefonicky (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně emailový kontakt najít i když nebyl vyplněn u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní telefonní číslo se vám zobrazí.